Ünlü Oyuncunun Talihsiz Kazası
'Ünlü oyuncunun başına gelene pes artık dedim!'

Milliyet yazarı İpek Durkal, Aslıhan Gürbüz'ün başına gelen kazayı yazdı... 

İşte o yazı; 

Şu son iki ay kabus gibiydi. Öyle ev kazaları ve acı sonlar yaşandı ki etrafımda, artık telefonu “Kime bir şey oldu?” diye açmaya başladım. Yine böyle bir telefon aldım. Meğer oyuncu Aslıhan Gürbüz de düşmüş ve köprücük kemiğini kırmış. Neyse ki onun durumu diğer yaşananların yanında iyi. En azından hayatta...

Gürbüz, Beylerbeyi’nde bulunan iki katlı evinin merdivenlerinden yuvarlanmış. Apar topar hastaneye kaldırılmış ve hemen ameliyata alınmış. Leğen kemiğinden çıkardıkları bir parçayı köprücük kemiğine takmaları altı saat sürmüş. Altı adet vidayla tutturulmuş bir de platin yerleştirilmiş omuzuna.

13 kilonun sırrı

Aradım “Geçmiş olsun” dedim. Hazır aramışken bu sezon neden hiçbir dizide rol almadığını da sordum. Aslında bir dizi için anlaşmış ancak yapım şirketi son anda sözleşme şartlarını ihlal edince, o da sözleşmeyi iptal etmiş. “Her işte bir hayır vardır bak başıma bunlar gelecekmiş” dedi ve ekledi: Annemin bile haberi olmadı ameliyattan, o kadar hızlı gelişti her şey. Zor olan dönemi atlattım şimdi fizik tedavi göreceğim. Bir parça iz kalacak belki. Dikiş ve titanyum belli olacak ama varsın olsun; Allah beterinden sakladı.

Yahşi Cazibe”den bu yana 13 kilo veren Gürbüz’e bu işin sırrını da sordum; “Sıradışı bir yöntem” dedi ve iyileşir iyileşmez buluşup sırrını anlatmaya söz verdi. 

Magazin
03.10.2013 Perşembe 12:30

Önceki Haber | Sonraki Haber


Anasayfa | Geri