Fuhuş Baskınının Ayrıntıları Belli Oluyor!
İstanbul'da son yılların en büyük fuhuş operasyonu gerçekleştirildi. 23'ü mağdur, 21'i bu mağdur kadınları pazarlayan toplam 44 kişi gözaltına alındı.

İstanbul'da son yılların en büyük fuhuş operasyonu gerçekleştirildi. Sosyeteye ve işadamlarına kadın pazarlayan bir şebekeyi tespit eden İstanbul polisi, sabaha karşı 60 ayrı adrese eş zamanlı baskınlar düzenledi. 23'ü mağdur, 21'i bu mağdur kadınları pazarlayan toplam 44 kişi gözaltına alındı.

Operasyonda yaklaşık 50 kişi, "fuhuş yapmak", "fuhuşa aracılık etmek" suçlarından gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişiler arasında halen vizyonda olan "Kadın Krallığı" filminde de rol alan Didem Erol ile Ebru Şancı, Eda Yeşilmen, Aslı Egemen Gökçe, Hatice Hilal Parıldı, Pervin Körükçü adlı mankenlerin de bulunduğu öğrenildi. Bu arada şebekenin elebaşısının Dinçer Dinçsoy olduğu belirtildi. Dinçer Dinçsoy birkaç yıl önce kamuoyunda 'Barbi' operasyonu olarak bilinen operasyonda gözaltına alınmış, ancak pazarladığı kadınların şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakılmıştı.

KİM BU MANKENLER?

Aslı Egemen Kökçe: Mankenlik ve sunuculuk yapan Aslı Egemen Kökçe, bir dönem İzzet Yıldızhan ile fırtınalı bir aşk yaşadı. Yıldızhan’dan ayrıldıktan sonra ani bir kararla nikah masasına oturdu. 2 yıl önce kuyumcu olan eşinden şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanan Aslı Egemen Kökçe’nin 5 yaşında bir oğlu var. Geçtiğimiz aylarda bir de albüm çıkartan genç şarkıcı mütevazi yaşamıyla dikkatleri çekiyordu.

Didem Erol: Zamanında Ali Eraslan' ın amatör kamerayla çektiği yarı çıplak ve seksi danslar içeren bir deneme çekimini internette yayınlamasıyla gündeme oturmuştur. Didem Erol oyuncu aynı zamanda foto-modeldir.İngiltere doğumlu olan Didem Erol,uzun yıllar Avusturalya'da yaşadı.Avrupa Yakası'nda Cem'in Sevgilisi Victoria rolünde de oynadı. Quentin Tarantino'nun sevgilisi olduğunu söyleyerek magazin basınında geniş yer buldu. Didem Erol , Zeki Kadirbeyoğlu ile geçtiğimiz yaz nişanlandı. Ağustos’ta Bodrum’da nişanlanan çiftin Eylül ayında yollarını ayırdı. Kadirbeyoğlu ‘Hayat tarzlarımız çok farklıydı, ayrıca özel yaşamımızla ilgili problemler vardı’.Bu yüzden nişanı attım’ açıklamasını yapmıştı…
Magazin
07.01.2011 Cuma 13:18

Önceki Haber | Sonraki Haber


Anasayfa | Geri